VRTÁK DO GRESU 4 MM

2,40 €
S DPH

Špeciálny vrták do gresu na bezpríklepové vŕtanie do obkladačiek, dlaždíc, tehál, ostropálených tehliarskych výrobkov, porcelánu, kameniny a keramiky s vrypovou tvrdosťou do 9 stupňov Mohsovej stupnice. Špeciálna valcová stopka ROTASTOP bráni pretáčaniu vrtáku v skľúčidle.

UPOZORNENIE: Vŕtať bez príklepu! Vŕtať max. 20 sekúnd vkuse, potom je nevyhnutné nechať vrták vychladnúť! Vyžaduje vyšší prítlak!

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Objednávky 0 - 70€ na výdajné miesto Packeta za 3,90€. Nad 70€ na naše náklady.  Pre zaslanie kuriérom DPD pozrite odkaz "Doručenie a platba" v dolnej časti stránky
Objednávky 0 - 70€ na výdajné miesto Packeta za 3,90€. Nad 70€ na naše náklady. Pre zaslanie kuriérom DPD pozrite odkaz "Doručenie a platba" v dolnej časti stránky

Špeciálny vrták na bezpríklepové vŕtanie do obkladačiek, dlaždíc, tehál, ostropálených tehliarskych výrobkov, porcelánu, kameniny a keramiky s vrypovou tvrdosťou do 9 stupňov Mohsovej stupnice. Špeciálna valcová stopka ROTASTOP bráni pretáčaniu vrtáku v skľúčidle.

UPOZORNENIE: Vŕtať bez príklepu! Vŕtať max. 20 sekúnd vkuse, potom je nevyhnutné nechať vrták vychladnúť! Vyžaduje vyšší prítlak!

34050400
2 ks

Tabuľka dát

PRIEMER
4,0mm
CELKOVÁ DĹŽKA
75mm
PRACOVNÁ DĹŽKA
40mm
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
čierny
UPÍNANIE
valcová stopka ROTASTOP